Szkolenie praktyczne (warsztaty) z Programu HORYZONT 2020 – Instrument dla MŚP

Zapraszamy na praktyczne szkolenie “Jak pozyskać dofinansowanie z Programu HORYZONT 2020 – Instrument dla MŚP?” – Kraków, 11-14 kwietnia 2016 r.

Szkolenie praktyczne (warsztaty) z Programu HORYZONT 2020 – Instrument dla MŚP
Zapraszamy Państwa na praktyczne szkolenie z przygotowywania wniosków aplikacyjnych w ramach Programu HORYZONT 2020 – Instrument dla MŚP (Faza II).

 

Program Horyzont 2020 to instrument wspierający badania i innowacje wdrażany przez Komisję Europejską. Skierowany jest m.in. do podmiotów z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, jak również posiadają innowacyjną technologię, produkt lub usługę o wysokim stopniu gotowości technologicznej i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i/lub globalny. Wsparcie finansowe oferowane w zakresie Instrumentu ma umożliwić skuteczną komercjalizację tego rozwiązania na rynku europejskim, poprzez weryfikację komercyjną i technologiczną (Faza I), doprowadzenie technologii do momentu, kiedy będzie gotowa do wdrożenia (Faza II) oraz opiekę ze strony ekspertów (Faza III).

 

W trakcie szkolenia uczestnicy w sposób praktyczny zapoznają się z zasadami aplikowania oraz opracują własny wniosek o dofinansowanie projektu w ramach Fazy II Instrumentu dla MŚP Programu Horyzont 2020.

 

Szkolenie skierowane jest do:
1) przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających innowacyjne produkty oraz zainteresowanych wprowadzeniem produktu na europejskie i światowe rynki,
2) firm i instytucji świadczących usługi związane z pozyskiwaniem środków na dofinansowanie projektów w ramach programów wdrażanych przez Komisję Europejską.

 

Miejsce i termin szkolenia: Kraków, 11-14 kwietnia 2016 r.

 

Więcej szczegółów: Ulotka – Horyzont 2020 Instrument dla MŚP
Formularz zgłoszeniowy: Formularz Horyzont 2020

 

Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń: Michał Hodana, tel. 12 399 48 81, e-mail: biuro@euromoney.net.pl.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Comments are closed.