Oferta pracy na stanowisku “Specjalista ds. Funduszy Unijnych”

Poszukujemy nowego członka naszego Zespołu!

Firma Euromoney Consulting poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Podstawowe wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy w ramach projektów unijnych
• Znajomość specyfiki realizowania projektów finansowanych z Funduszy Unijnych
• Wykształcenie wyższe (preferowane: administracja, ekonomia, finanse)
• Biegła obsługa komputera, a w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Rzetelność oraz aktywne podejście do wykonywanych obowiązków
• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
• Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i terminowość
• Samodzielność, kreatywność

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnych projektów B+R
• Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnych projektów z branży Odnawialnych Źródeł Energii / efektywności energetycznej
• Udokumentowane szkolenia z zakresu przygotowywania projektów Unijnych
• Znajomość programów dotacyjnych Unii Europejskiej 2014-2020
• Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• Wyszukiwanie aktualnych programów pomocowych
• Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 oraz funduszy krajowych
• Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej oraz załączników niezbędnych w toku składania wniosków o dofinansowanie
• Bieżący kontakt z Klientami firmy
• Bieżący kontakt z Instytucjami Finansującymi oraz Zarządzającymi Programami Unijnymi
• Monitorowanie przepisów i wytycznych w zakresie projektów
• Przygotowanie informacji, sprawozdań, raportów z projektów oraz wniosków o płatność

Nasza oferta:
• Umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu bądź inne formy zatrudnienia
• Perspektywa długiej współpracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z wynikami pracy
• Udział w przygotowywaniu ciekawych i innowacyjnych projektów z różnych branż
• Praca pełna wyzwań o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów
• Stałe poszerzanie wiedzy z zakresu dofinansowań unijnych

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres praca@euromoney.net.pl

Comments are closed.